اي روح بلند مرتبه تو را دوست دارم

سلام دوستای مهربونم از اینکه این بار اپ کردنم یه کم طول کشید از همتون عذر خواهی می کنم

راستی ۱۶ هم همین ماه تولد داداشیمه از همین الان تولدشو بهش تبریک می گم و امیدوارم هر جا که هست شاد و خوشحال باشه و بهترین ارزوها رو از صمیم قلبم براش دارم

tn?sid=2357815398&mid=ABZFv9EAAAq6RkmygwQg%2blIvrR8&partid=5&f=300&fid=Inboxتولدت مبارک سعید عزیزم tn?sid=2357815398&mid=ABZFv9EAAAq6RkmygwQg%2blIvrR8&partid=5&f=300&fid=Inbox

همیشه همیشه همیشه دوست دارم دوست دارم دوست دارم

اي روح زيباي من، اي اشناي اشك هاي من، تو در وجود من هميشه همچون رود جاري. من و تو و نسيم سحرگاهان هميشه در پرواز، ما با حضور در گلستان پر طراوت هستي. از شاخه هاي ياس سپيد زندگي ميچينيم و در سرزمين كوير مي كاريم. من و تو با صداي بال پرندگان سبكبال در خلسه و خيال ان گونه ميشويم كه هرگز يادي از عالم خاكي نميكنيم، پر ميشويم ولبريز از لحظه هاي اسماني، صاف و پاك، ابي ابي، زلال زلال، پر از وقار و صبوري، اما تو بيشتر، بيشتر از هر زمان اوج مي گيري، عروج اسماني تو تماشايي است. تو بر بال فرشتگان مي نشيني و گويي بر تختي زرين در عرش نشسته اي و با ان نگاه مهربانت مرا نوازش مي كني و من مبهوتم، در سكوتي سنگين دلم مي لرزد اين دل اقيانوسي من يك لحظه طوفاني مي شود با خودم مي گويم كاش مي شد اين راز را فهميد . اري در اين فاصله رازي نهفته است.

ناگهان مرا مي خواند، صدايش چه نيرو بخش است. تپش قلبم را مي شنوم، نگاهم محو عظمت اوست، همان روح بزرگ، گونه هايم از اشك خيس خيس است در چشمانم برق نگاه او از نور، حايلي ساخته است.

ديگر هيچ نمي بينم جز او. همه جا نور است و من ناگهان رها ميشوم سبك تر از يك پر كه از يك پرنده در اسمان جدا مي شود.

كسي مرا مي برد به نا كجا اباد، چشمان من شاهدند بر ان همه زيبايي در اين خلوت و سفر روحاني و اين موهبتي است كه توصيفش را زبانم قادر نيست.

اي روح بلند مرتبه تو را دوست دارم.

2e4j94z.jpg

/ 37 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رويا

سلام دوست عزيز ببخشيد به خاطر تاخيرم... مدتيه کمتر توی نت ميام. الان هم بعد از چند روز اومدم يه سر بزنم و برم شعر زیبایی بود همچنین به داداشيت هم تبريک بگو... شاد باشی..

رويا

هر یکشنبه از ساعت 5 تا 7 در پارک شفق (بوسف آباد) در قسمت کتاب سرا همایش برگزار می شه.. اگه می تونی بیا.. نقد و بررسی وبلاگ ها هر هفته یه وبلاگ.. سری بزنی بد نیست.. جالبه.. با افراد گروه پرشین بلاگ هم آشنا می شیم. به امید دیدار.

پرستو فنچ كوچولو

سلام دختله مهلبون مرسی که اومدی اولش بذار امروز که ۱۶ تولد سعيدو تبريک بگم سعيد جونم تفلدت مفارک ((ببخشيد من زبونم بعضی وقتها نی نی گونه ميشه))) بعدشم آپت قشنگ بود مرسی ............... تنهام نذار خوب؟؟؟؟

مرتضی

سلام و ممنونم از حضورتون و همچنين تولدآقا سعيد رو تبريک ميگم ايشالله ۱۰۰۰ سال عمر با عزت داشته باشه

مينا

سلام خانمومی تولد دادشت مبارک باشه (البته يه خورده ديره آخه نشد بيام شرمنده) هميشه موفق باشی ممنون اومدی

آر يا

سلام مهربون ممنون که سرزديد ولطف کردی بازم به ما سر بزنياااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بای

پوريا

سلام عزيزم وبلاگ زيبای داری به ما سر بزنياااااااااااااااااااااااااااااا بای

آر يا

راستی لينکيدمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا